OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


  1. Zapraszamy na Drogi Krzyżowe według planu, a w niedziele na Gorzkie Żale, śpiewane 20 min. przed Mszami Świętymi.
  1. Katechezy dzieci i młodzieży w naszej Misji będą się odbywały normalnie, chyba że będą inne rozporządzenia Diecezji Essen.
  1. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa – patrona naszego kościoła w Bochum. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy za jego wstawiennictwem o rozpoczęcie remontów naszego kościoła i o opiekę nad naszymi rodzinami i parafią. Podczas wtorkowych nabożeństw włączamy Wasze prośby i podziękowania do św. Józefa.
  1. W nocy w piątek 20 marca organizujemy Ekstremalną Drogę Krzyżową. Trasa wynosi około 30 km. Wymagana jest dobra kondycja fizyczna. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  1. W sobotę 25.04. w Schönstatt odbędzie się kolejny Polski Dzień Przymierza. Zapraszamy członków Rodzin Szensztackich, a także innych chętnych do zgłaszania się na wspólny wyjazd autobusem: BO – 07.00; GE – 07.30; BOT – 08.00.
  1. Można już składać, jak co roku, ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, który będzie ustawiony w kościele w Bochum.
  1. Tradycyjnie rodzice dzieci pierwszokomunijnych przygotowują palmy, które będzie można nabyć w naszych kościołach w Niedzielę Palmową. Tych, którzy mają dostęp do gałązek bukszpanu, prosimy o przyniesienie ich do nas w dniach od 1-4 kwietnia.
  1. Do Waszej dyspozycji są aktualne numery „Nszego Słowa” i „Miłujcie się”. Zadbajmy o to, żebyśmy też poznawali duchowe wiadomości, a nie tylko światowe.
  1. Solenizantów i Jubilatów nadchodzącego tygodnia zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej za wstawiennictwem Matki Najświętszej oraz świętych i błogosławionych Patronów: Klemensa Marii Hofbauera, Patryka, Cyryla Jerozolimskiego – biskupa i doktora Kościoła oraz Józefa – Oblubieńca Najśw. Maryi Panny.