OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


  1. W przyszłą niedzielę w Bochum odbędzie się zapowiadana koronacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W tygodniu poprzedzającym to wydarzenie chcemy w naszych kościołach przygotować się duchowo poprzez nabożeństwa do tego aktu liturgicznego. Zapraszamy naszych Parafian na te nabożeństwa według planu.
  1. W przyszłą niedzielę w Gelsenkirchen Msza św. o godz. 8.45 z powodu Pierwszej Komunii w miejscowej parafii.
  1. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. w Bochum młodzież zaprasza do sali na kawę z ciastem.
  1. W niedzielę 9.06. na godz. 16.00 siostry Misjonarki zapraszają dziewcząta od 14 roku życia na kolejne spotkanie. Zgłoszenia proszę kierować do s. Bronisławy.
  1. Młodzież chętna na wyjazd na Polonijne Spotkanie Młodych w Concordii 22.06. proszona jest o zgłaszanie się do ks. Andrzeja.
  1. Natomiast w ostatnią sobotę maja (26.05.) odbędzie się pielgrzymka dzieci pierwszokumunijnych z ich rodzicami do Banneux.
  1. Solenizantów i Jubilatów nadchodzącego tygodnia zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej za wstawiennictwem Matki Najświętszej oraz świętych i błogosławionych Patronów: Stanisława Kazimierczyka, Filipa i Jakuba – Apostołów oraz Stanisława – biskupa i męczennika oraz patrona Polski.